Vitamín C infuzní terapie

 

Infuzní terapie vysokými dávkami vit C a další doplňková léčba nehrazená z veřejného zdravotního pojištění.

Vit C – infuze7,5gramu

 

Účinky vitamínové terapie:

Infuzní terapie vitamínem C je ideální řešení pro pacienty s oslabenou imunitou, při opakovaných respiračních infektech, jste vystavováni stresu nebo fyzické zátěži. Podávání vitaminu C v prevenci výše uvedených potíží Vám dá šanci se lépe vyrovnat s negativními vlivy prostředí.

Pacienti, kteří absolvují vitamínovou léčbu pravidelně, pozorují minimální nebo nulovou nemocnost, ustálení krevního tlaku, snížení cholesterolu, ústup únavy či bolestí zad a kloubů. Opakované infuze zastaví vleklé chronické záněty, detoxikují játra, stabilizace hormonální činnost. Vitamín C jako nejúčinnější antioxidant ochrání naše buňky před zhoubným bujením, cévy a srdce před náhlým selháním. Vysoké dávky vitaminu C mimo jiné způsobí zvýšenou aktivitu imunitního systému. Výsledkem je přirozená podpora vrozené imunitní reakce. Vitamín C má také naprosto zásadní roli při potlačování oxidativního stresu.

 

Chřipky, virózy, nachlazení

Infuzní vitamín C je nejefektivnější v raných stádiích onemocnění. Správně nastavená dávka IVC zvládne zastavit nastupující virózu či chřipku během několika hodin a pacient je obvykle během 1-2 dnů zcela bez potíží. Pokud je onemocnění již rozvinuté, výrazně se zkrátí doba léčení.

 

Únavový syndrom, vyčerpanost, burnout (syndrom vyhoření)

Syndrom vyhoření (také syndrom vyhasnutí, vyhaslosti, vyprahlosti byl poprvé popsán v roce 1974. Klíčovou složkou syndromu je emoční vyčerpanost, kognitivní vyčerpání a „opotřebení“ a často i celková únava. Všechny hlavní složky syndromu vyhoření vycházejí z chronického stresu. Pokud tato onemocnění nejsou způsobeny primárně jinou, závažnější nemocí, jsou zde výborné výsledky léčby pomocí IVC* během relativně krátké doby. Velice účinná je i prevence proti recidivě onemocnění.

 

Akutní a chronická zánětlivá onemocnění (záněty dutin, angíny, záněty uší, záněty v ústní dutině)

Opakující se angíny, záněty dýchacích cest, dutin, středního ucha apod. lze velice úspěšně léčit pomocí IVC. U těžších zánětů lze podávat vysoké dávky vitamínu C společně s antibiotiky a tím podstatně zvýšit jejich účinnost a zkrátit dobu léčby. Vitamín C má naprosto zásadní roli při potlačování oxidativního stresu. Ten vzniká nerovnováhou mezi volnými radikály
a antioxidanty. V důsledku oxidativního stresu vznikají nejen chronické záněty, ale také cévní a onkologická onemocnění.

 

Operace, hojení ran

IVC urychluje léčbu a hojení v případě fraktur, traumatických poranění nebo proleženin. Taktéž pomáhá např. u nehojících se otevřených bércových vředů. V případě plánované operace je doporučováno zajistit podávání IVC krátce před a následně po zákroku (zkrátí se tím významně doba rekonvalescence a současně je organismus chráněn před možným vznikem infekce).

 

Chronická bolest zad a kloubů, revmatické choroby

Obvykle již po několika týdnech terapie IVC se dostavuje úleva a ústup bolesti. IVC tlumí zánět a podporuje regeneraci kolagenu. Úspěch léčby je závislý na mnoha faktorech, např. pacienty s degenerativním poškozením kloubů již nelze zcela uzdravit. Vitamin C je nezbytný pro syntézu kolagenu. Vhodná je kombinace s injekcemi MD GUNA.

 

Onemocnění jater

lidská játra do 50 let věku musí zpracovat až 750 kg škodlivých látek. Nejhorší jsou zátěže olovem a kadmiem. To způsobuje únavu, poruchy koncentrace a po určité době dochází
k poškození vnitřního pláště cév (tunica intima). Vysoké dávky IVC ovlivní metabolické procesy v játrech, kdy dochází k postupné detoxikaci. Efektivitu léčby je po několika týdnech zřejmá
z laboratorních výsledků ALT a AST. Starší pacienti pozorují zlepšení také na pokožce, kdy postupně mizí „jaterní skvrny“.

 

Veruky (bradavice) způsobené papilomaviry

U pacientů, kteří byli léčeni pomocí vysokých dávek infuzního vitamínu C s jinými zdravotními problémy, došlo během krátké doby, k trvalému vymizení bradavic na rukou a chodidlech.

 

Vrásky

V rámci jedné onkologické studie byl pacientkám podáván po dobu 6 měsíců infuzní vitamín C. Jako vedlejší produkt IVC byl prokázán ústup hlubokých vrásek a vymizení jemných vrásek.
Vitamín C je nezbytný pro syntézu a regeneraci kolagenu. Je tedy nenahraditelný pro mezibuněčné vazby, kůži, svaly atd.

Příklady onemocnění, kde lze využít infuzní léčbu vysokými dávkami Vit. C

 

Herpetické infekce

 

Mykoplazmové infekce, chlamydiové infekce, EB viry, cytomegaloviry, borelióza, afty, kvasinkové a plísňové onemocnění

 

Osteoporóza

Vysoké dávky vitamínu C v kombinaci s vitamínem D jsou vhodnou prevencí proti osteoporóze pro ženy po menopauze a muže 60+.Vitamín C se podílí na metabolizmu vápníku. Stojí také za zvýšenou aktivitou kostních buněk osteoblastů, ty syntetizují tzv. kostní matrix – jednu ze základních složek kostí.

Nedostatek železa

 

Žlučníkové a pankreatické obtíže, gastritida

 

Zvýšený cholesterol, triglyceridy, kardiovaskulární potíže

Po podání vysoké dávky vitamínu C dosáhneme větší produkce žlučové kyseliny, a to má za následek odbourávání plaků v cévách. Vitamín C také ředí krev. To úzce souvisí s prevencí kardiovaskulárních onemocnění a s usnadněním rekonvalescence po infarktu nebo mozkové mrtvici.

Dna

 

Hormonální nerovnováha, nemoci štítné žlázy

 

Alergie, senná rýma, dermatitida

V rámci kombinované léčby IVC a homeopatik jsou dosahovány velice dobré výsledky bez nutnosti další medikace. Po aplikaci infuze klesá alergický zánět a reguluje se produkce histaminu.

 

Poruchy krvetvorby Leukopenie, trombocytopenie, primární polycytémie, venózní poruchy

 

Helicobacter pylori

 

Autoimunitní choroby – revmatoidní artritida, roztroušená skleróza, Crohnova choroba

 

Infuzní vitamín C není v současné době v ČR hrazen z veřejného zdravotního pojištění a pacienti si musí za tuto léčbu doplácet.

 

Vitamíny skupiny B – injekční léčba, infuzní léčba

Injekce MD GUNA

 

 

 

 

 

 

 

Ceník Infuzní léčby vitamínem C a další doplňkové služby nehrazené z veřejného zdravotního pojištění

 

Léčivo, produkt

Způsob aplikace

Dávka

Cena

Vitamín C

Infuze

7,5gr.

600.-

Vitamín C

Infuze

15gr.

1000.-

Vitamín C

Infuze

22,5gr.

1350.-

Vitamín C - vlastní

Infuze

 

Pouze aplikace 250.-

Vitamín C

Infuze

 

 

 

 

 

 

Vitamíny B.- vlastní

Injekce

1 amp.

100.-

Vitamíny B

Injekce

1 amp.

150.-

 

 

 

 

MD GUNA

Injekce

1 amp.

350.-

 

 

 

 

Dona 400mg - vlastní

Injekce

1 amp

100.-

Dona 400mg

Injekce

1 amp

200.-

 

 

 

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode